Scald Dailymotion (7.x-1.6) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Type
mg: Karazana

en: Search
mg: Karoka

en: User
mg: Mpampiasa
