Scald Dailymotion (7.x-1.6) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Type
mn: Төрөл

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Import
mn: Импорт хийх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Options
mn: Сонголтууд
