Scald Dailymotion (7.x-1.6) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Tag
nl: Label

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Import
nl: Importeren

en: User
nl: Gebruiker

en: Options
nl: Opties

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Terms
nl: Termen

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: No results
nl: Geen resultaten

en: Import all videos
nl: Alle videos importeren

en: <p class="description last-video">Last video: @date</p>
nl: <p class="description last-video">Laatste video: @date</p>
