Scald Dailymotion (7.x-1.6) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Import
nn: Importer

en: User
nn: Brukar

en: Terms
nn: Termar

en: Search results
nn: Søkeresultat
