Scald Dailymotion (7.x-1.6) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: User
se: Geavaheaddji

en: Search results
se: Ohcanbohtosat
