Scald Dailymotion (7.x-1.6) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Type
ta: வகை

en: Tag
ta: ஒட்டு

en: Date
ta: தேதி

en: Search
ta: தேடல்

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: User
ta: பயனர்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Search results
ta: தேடல் முடிவுகள்

en: Identifier
ta: குறிப்பான்
