Scald Dailymotion (7.x-1.6) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Type
tr: Tip

en: Tag
tr: Etiket

en: Date
tr: Tarih

en: Search
tr: Ara

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Import
tr: İçeri aktar

en: User
tr: Kullanıcı

en: Options
tr: Seçenekler

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Terms
tr: Terimler

en: Search results
tr: Arama sonuçları

en: Identifier
tr: Tanımlayıcı
