Scald Dailymotion (7.x-1.6) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Type
ast: Triba

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Import
ast: Importar

en: User
ast: Usuariu

en: Options
ast: Opciones

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta
