Scald Dailymotion (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Type
bo: རིགས

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Search
bo: འཚོལ

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: Search results
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་མཇུག་འབྲས

en: Identifier
bo: ཨང་རྟགས

en: No results
bo: མཇུག་འབྲས་མེད
