Scald Dailymotion (7.x-1.6) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Title
de: Titel

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Type
de: Typ

en: Date
de: Datum

en: Search
de: Suche

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Import
de: Importieren

en: User
de: Benutzer

en: Options
de: Optionen

en: Thumbnail
de: Miniaturbild

en: Terms
de: Begriffe

en: Search results
de: Suchergebnisse

en: Identifier
de: Bezeichner

en: No results
de: Keine Ergebnisse
