Scald Dailymotion (7.x-1.6) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Type
et: Liik

en: Tag
et: Sildid

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Import
et: Impordi

en: User
et: Kasutaja

en: Options
et: Valikud

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Terms
et: Terminid

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Identifier
et: Identifikaator
