Scald Dailymotion (7.x-1.6) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: Import
gu: આયાત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Search results
gu: પરિણામો શોધો
