Scald Dailymotion (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Type
lv: Veids

en: Tag
lv: Birka

en: Search
lv: Meklēt

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Import
lv: Importēt

en: User
lv: Lietotājs

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Identifier
lv: Identifikators
