Scald Dailymotion (7.x-1.6) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Type
ml: തരം

en: Tag
ml: ടാഗ്

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
