Scald Dailymotion (7.x-1.6) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Type
mr: प्रकार

en: Date
mr: दिनांक

en: Search
mr: शोध

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Import
mr: आयात

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Options
mr: विकल्प

en: Search results
mr: शोध परिणाम
