Scald Dailymotion (7.x-1.6) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Type
ne: प्रकार

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू
