Scald Dailymotion (7.x-1.6) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Type
oc: Tipe

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Date
oc: Data

en: Search
oc: Recercar

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Import
oc: Importar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Options
oc: Opcions

en: Terms
oc: Tèrmes

en: Search results
oc: Resultats de la recèrca

en: Identifier
oc: Identificant
