Scald Dailymotion (7.x-1.6) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Type
os: Тип

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Import
os: Импорт
