Scald Dailymotion (7.x-1.6) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Type
pl: Typ

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Import
pl: Importuj

en: User
pl: Użytkownik

en: Options
pl: Opcje

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Terms
pl: Terminy

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: No results
pl: Brak wyników
