Scald Dailymotion (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Type
fa: نوع

en: Tag
fa: برچسب

en: Date
fa: تاریخ

en: Search
fa: جستجو

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Import
fa: ورود

en: ID
fa: هویت

en: User
fa: کاربر

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Search results
fa: نتایج جستجو

en: Identifier
fa: هویت
