Scald Dailymotion (7.x-1.6) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
