Scald Dailymotion (7.x-1.6) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Type
sq: Lloji

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Import
sq: Importo

en: User
sq: Përdoruesi

en: Search results
sq: Rezultatet e kërkimit
