Scald Dailymotion (7.x-1.6) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Import
th: นำเข้า

en: ID
th: ไอดี

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Search results
th: ผลการค้นหา
