Scald Dailymotion (7.x-1.6) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Tag
ur: ٹیگ

en: Date
ur: تاریخ

en: Search
ur: تلاش

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: Import
ur: درآمد کریں

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف
