Scald Dailymotion (7.x-1.6) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Type
vi: Kiểu

en: Tag
vi: Thẻ

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Import
vi: Nhập vào

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Search results
vi: Kết quả tìm kiếm

en: Identifier
vi: Định danh
