Scald Galaxy (7.x-1.2) - en to ga translation catalogue (45 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Category
ga: Ábhar

en: Book
ga: Leabhar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: View
ga: Féach ar

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Year
ga: Bliain

en: Site name
ga: Ainm Suíomh

en: Month
ga: Mí

en: Day
ga: Lá

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Add new comment
ga: Cuir ráiteas nua leis

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Order
ga: Ordú

en: Updated date
ga: Nuashonraithe

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Log out
ga: Logáil amach

en: or
ga: nó

en: Review
ga: Athbhreithnigh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: and
ga: agus

en: - Any -
ga: - Iad uile -

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
ga: Réamhshocrú teanga an chuntais seo do ríomhphoist, agus an teanga roghnaithe do léiriú an tsuímh.

en: Input required
ga: Ionchur riachtanach

en: Delete and save
ga: Scrios agus sábháil
