Scald Galaxy (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Article
hy: Հոդված

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hy: Օգտագործել  <em>հոդվածները </em> շտապ բովանդակությունով ինչպիսիք են՝ նորությունները, մամլո հազորդագրությունները կամ բլոգի գրառումները :
