scald_index (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: more
eo: pli

en: Reset
eo: Restarigu

en: ID
eo: Identigilo

en: Node
eo: Nodo

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: node
eo: nodo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Show
eo: Montru

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
