scald_index (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Type
eu: Mota

en: more
eu: gehiago

en: Reset
eu: Garbitu

en: ID
eu: IDa

en: Node
eu: Nodoa

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: node
eu: nodoa

en: Show
eu: Erakutsi

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
