scald_index (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: more
ja: 続き

en: Reset
ja: リセット

en: Node
ja: ノード

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: node
ja: ノード

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Show
ja: 表示

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: Apply
ja: 適用

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: Offset
ja: オフセット

en: Nid
ja: ノードID

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ja: 引数の %error_operation を処理中にエラーが発生しました: @arguments

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
