scald_index (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Page
km: ទំព័រ

en: node
km: ថ្នាំង

en: Show
km: បង្ហាញ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »
