scald_index (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: more
ne: धेरै

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Node
ne: नोड

en: Page
ne: पृष्ठ

en: node
ne: नोड

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
