scald_index (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Type
uk: Тип

en: more
uk: ще

en: Reset
uk: Скинути

en: Node
uk: Матеріал

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: node
uk: матеріал

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Show
uk: Показати

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Preferred redirect
uk: Бажане переспрямування
