scald_index (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: more
ur: مزید

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: ID
ur: شناخت

en: Node
ur: نوڈ

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
