scald_index (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: more
el: περισσότερα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Node
el: Κόμβος

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: node
el: κόμβος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Show
el: Εμφάνιση

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
