scald_index (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: more
fi: lisää

en: Reset
fi: Palauta

en: Page
fi: Sivu

en: node
fi: solmu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Show
fi: Näytä

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Atom
fi: Atomi

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Atoms
fi: Atomi

en: Master
fi: Isäntä
