scald_index (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Atom
kn: ಆಟಮ್

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »
