scald_index (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Node
mn: Зангилаа

en: Page
mn: Хуудас

en: node
mn: зангилаа

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
