scald_index (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Type
pl: Typ

en: more
pl: więcej

en: Reset
pl: Resetuj

en: Node
pl: Węzeł

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: node
pl: zawartość

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Show
pl: Pokaż

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Nid
pl: ID węzła

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
