scald_index (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Type
ta: வகை

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Node
ta: கணு

en: Page
ta: பக்கம்

en: node
ta: கணு

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
