scald_index (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Type
te: రకం

en: more
te: మరిన్ని

en: Page
te: పేజీ

en: Show
te: చూపించు

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -
