scald_index (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Type
et: Liik

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Reset
et: Tühista

en: Node
et: Postitus

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: node
et: postitus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Show
et: Näita

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Content language
et: Sisu keel

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
