scald_index (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Language
fr: Langue

en: more
fr: plus

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Node
fr: Nœud

en: node
fr: nœud

en: Sort by
fr: Trier par

en: Show
fr: Afficher

en: ‹ previous
fr: ‹ précédent

en: next ›
fr: suivant ›

en: Atom
fr: Atome

en: Apply
fr: Appliquer

en: « first
fr: « premier

en: last »
fr: dernier »

en: Offset
fr: Décalage

en: Content language
fr: Langue du contenu

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de %error_operation avec les arguments : @arguments

en: Atoms
fr: Atomes

en: Scald ID
fr: Identifiant Scald

en: Master
fr: Principal
