scald_index (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Language
ta: மொழி

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Node
ta: கணு

en: Page
ta: பக்கம்

en: node
ta: கணு

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Show
ta: காட்டு

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
