scald_index (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: ID
th: ไอดี

en: node
th: โหนด

en: Show
th: แสดง

en: Content language
th: ภาษาเนื้อหา
