scald_index (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: Reset
af: Herstel

en: Node
af: Mode

en: Page
af: Bladsy

en: Show
af: Vertoon

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
