scald_index (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Reset
ast: Reafitar

en: Node
ast: Noyu

en: Page
ast: Páxina

en: node
ast: noyu

en: Show
ast: Amosar

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
