scald_index (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Node
bg: Материал

en: Page
bg: Страница

en: node
bg: възел

en: Show
bg: Покажи

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
