scald_index (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Language
bn: ভাষা

en: Show
bn: দেখাও

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »
