scald_index (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Language
cs: Jazyk

en: more
cs: více

en: Node
cs: Uzly

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: node
cs: uzel

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Show
cs: Ukázat

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Content language
cs: Jazyk pro obsah

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
